Home Місто Для дітей правоохоронців-учасників АТО влаштували безкоштовний відпочинок на атракціонах

Для дітей правоохоронців-учасників АТО влаштували безкоштовний відпочинок на атракціонах

133

18 червня стартував проект організованого дозвілля для дітей правоохоронців-учасників антитерористичної операції. У міському парку культури та відпочинку вперше, а надалі планується щочетверга, для малюків безкоштовно запрацювали дитячі атракціони.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Житомирській області.

Близько півсотні дітлахів учасників проведення антитерористичної операції прибули до УМВС з більшості районів Житомирщини. На Старому Бульварі гостей привітали очільник обласного Управління міліції Валерій Рудик та в.о. міського голови Любов Цимбалюк, побажавши їм гарного дозвілля та приємних вражень.

– Надалі ми плануємо продовжити започатковану практику і щотижня улітку запрошувати дітлахів до організованого відпочинку, – розповів начальник УМВС Валерій Рудик. – Нині у зоні АТО перебуває уже 14 зведений загін міліціонерів Житомирщини. Цей проект – одна з форм нашої посильної турботи та уваги до їх родин.

Тож за підтримки місцевої влади та допомоги меценатів дітлахи мали змогу під наглядом дорослих досхочу розважатись на дитячих атракціонах, також смакували морозивом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here