Головна Місто Для контролю правопорядку під час виборів планують додатково залучити активістів

Для контролю правопорядку під час виборів планують додатково залучити активістів

102
0

Під час уже традиційної зустрічі з представниками мас-медіа очільник міліції Житомирщини розповів про особисті враженні від нещодавнього перебування на Луганщині та повідомив про заходи міліції з організації охорони громадського порядку та безпеки громадян під час позачергових виборів Президента України.

Без сумніву, від того, як буде організовано процес голосування та безпеку громадян, залежить, фактично, майбутнє держави. Юрій Демяненко запевнив, що міліція Житомирщини зробить усе, аби вибори Президента України в області пройшли без порушень правопорядку.

Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Житомирській області.

Окрім забезпечення громадського порядку, на органи внутрішніх справ покладається завдання по охороні виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації у приміщеннях виборчих комісій та під час їх перевезення членами виборчих комісій. Відтак, міліціонери заступлять на охорону виборчих дільниць з моменту отримання ними бюлетенів.

Наразі в Управлінні МВС та територіальних підрозділах міліції створено оперативні штаби з моніторингу та координування діяльності. Правоохоронці співпрацюють з громадськими та міжнародними організаціями, які виконуватимуть спостережні функції під час виборчого процесу. Особовий склад працює у посиленому варіанті несення служби.

Водночас особлива увага приділяється забезпеченню правопорядку під час перебування кандидатів на пост Президента України в регіоні.

Наразі проведено попередні розрахунки сил і засобів, які чергуватимуть на виборчих дільницях. Планується додатково залучити максимальну кількість членів громадських формувань та представників громадськості, які допомагатимуть забезпечувати правопорядок на територіях, прилеглих до виборчих дільниць.

Правоохоронці вже розпочали комісійне обстежень приміщень виборчих дільниць щодо їх технічної укріпленості. Керівникам відповідних комісій та органів місцевої влади будуть надані пропозиції щодо усунення виявлених недоліків. Після визначення автотранспорту, який здійснюватиме перевезення виборчої документації, підрозділами Державтоінспекції буде також проведено його технічний огляд та інструктаж водіїв.

Обговорили на прес-конференції і низку інших питань, як то: стан розслідування резонансних злочинів, розкриття розбійного нападу у Радомишльському районі на Житомирщині, викриття низки правопорушень у сфері економіки тощо.

 

 

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here