Home Місто Для прохачів цей Великдень був найбільш убогим за останні 10 років

Для прохачів цей Великдень був найбільш убогим за останні 10 років

77

Заробітки нужденних сягали від гривні до сімдесяти за добу. І це, кажуть прохачі, копійки порівняно з минулим роком.

Прохачі називають цьогорічну Пасху скупою Жебраки й безхатьки охрестили цей Великдень скупим, йдеться у сюжеті ТСН.

Дехто з них цілий день простояв із простягнутою рукою під церквою, заробляючи собі на свято.

Залежно від храму, заробітки нужденних, за їхньою інформацією, сягали від гривні до сімдесяти за добу. І це, кажуть, копійки порівняно з минулим роком. Досвідчені у вимолюванні грошей кажуть, що такого убогого Великодня не було вже 10 років.

Щоб витримати велику Великодню конкуренцію, просто сидіти зі склянкою – не вихід. Доводиться багато ходити і просити. У середньому заробіток за годину складає до 20 грн.

Ті, хто не піднімався з місця, за весь день не допросилися навіть паски. Під стінами Києво-Печерської Лаври, де пожертви вважаються найбільші, цигани Великоднем розчаровані. Кажуть, що навіть їсти не давали.

А у п’ятьох жебраків під Фролівським монастирем за добу не назбиралося й 5 грн. Юрій, який бомжує вже 30 років, запевняє, що просити цьогоріч взагалі не вигідно. Ковбасу, напої та ще 70 грн він брав без дозволу. А забирати назад вже ніхто не захотів.

"Коли ми даємо, ми повинні розуміти, що ми даємо самому Христу… Наш обов’язок. Як написано у святому письмі: краще давати, ніж брати в когось, позичати", – пояснив отець Стефан, настоятель автокефальної церкви Святого Миколая.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here