Home Місто Для занедбаних зупинок Житомира планують знайти господарів

Для занедбаних зупинок Житомира планують знайти господарів

96
Міська влада Житомира планує знайти господарів для занедбаних зупинок громадського транспорту.
 
Адже лише 106 зупинок закріплені за певними установами для санітарного прибирання та технічного догляду. Це лише третина існуючих зупинок. На таких майданчиках розташовані малі архітектурні споруди, торгівельні кіоски та магазини, передає Житомирська хвиля. 
 
За словами начальника управління транспорту і зв’язку Костянтина Підпокровного, решту 214 планують закріпити за підприємствами, установами та перевізниками. 
 
"Протягом трьох останніх місяців була проведена інвентаризація усіх зупинок на предмет їх благоустрою. Більше половини з них знаходяться в незадовільному стані. На більшості – максимум знак, лавка та, в кращому випадку, навіс. Питання це серйозне і, відповідно, фінансування потребує теж серйозного. Тому, протягом місяця планується закріпити всі зупинки громадського транспорту за підприємствами, установами, перевізниками".
 
Начальник управління також пояснив, для таких господарів складено мінімум вимог з подальшого утримання зупинок.
 
Передусім нові шефи мають забезпечити елементарні зручності для пасажирів: влаштувати лавку та навіс, розмістити інформацію для громадян (назву зупинки, перелік транспорту на маршруті і графіки руху). 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here