Home Місто До 75-річчя області оновлять в’їзні знаки та державну символіку

До 75-річчя області оновлять в\’їзні знаки та державну символіку

195
До 75-річчя Житомирської області планують оновити в’їзні знаки та державну символіку в усіх населених пунктах області. Це завдання прописано окремим рядком у програмі підготовки до відзначення 75-річчя області. 
 
Голова обласної ради Йосип Запаловський зробив чергове нагадування керівникам місцевих органів влади та керівництву Облавтодору, які відповідають за виконання поставленої задачі, передає Житомирська хвиля.
 
"Ми про це вже говорили і рік тому, і півроку тому, неодноразово. І разом з тим, у нас ще багато у цьому питанні не зроблено. Є такі в’їзні знаки, навіть в райони, що бажають бути кращими. Вони повинні бути оновленими. Має там бути якась символіка, герб району. В селах, селищах – теж саме, щоб не були перекошені ці знаки і метал проіржавів, – а все повинно бути приведено до порядку", зауважив голова облради.
 
Голова обласної ради також зауважив, що до ювілею області необхідно оновити державну символіку на адміністративних будинках, привести у належний стан місця масового відпочинку.
 
Звичайно, кульмінацією всієї проведеної роботи стане підведення підсумків обласного конкурсу на найкращий благоустрій населеного пункту.

Упродовж серпня ще триває відбірковий етап: комісія оглядає селища, які подали заявки на участь в конкурсі. А оголошення переможців та їх нагородження цього року відбудеться під час урочистого засідання з нагоди 75-річчя утворення Житомирської області. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here