Головна Місто До кінця року житомирським ВЖРЕПам мають виплатити всю зарплату

До кінця року житомирським ВЖРЕПам мають виплатити всю зарплату

72
0
В Житомирі скорочується борг по зарплаті працівникам ВЖРЕПів. На сьогодні ще не виплачено 350 тисяч робітникам 4 житлово-комунальних підприємств. Місячний же фонд зарплати складає один мільйон 586 тисяч гривень.

 «На виплату зарплати впливає те, що у нас є сьогодні заборгованість по пільгах та субсидіям – це державні призначення. Борг складає один мільйон сто тисяч», – зазначила начальник управління житлового господарства житомирської міськради Світлана Півоварова і додала, що на виплату зарплати впливає також і заборгованість населення.
 
Є судові рішення по стягненню боргів з людей, з боржниками має справу виконавча служба: «Виконавча служба вилучила, і на сьогодні у нас на складі є і електроприлади, телевізори, кінокамери. Але недостатньо проводиться робота і не від нас вона залежить. Сьогодні заборгованість через виконавчу службу населення має 4 мільйони гривень, і 7 тисяч заяв знаходяться в судах».

Незважаючи на різні фактори, Світлана Півоварова запевнила членів виконкому міськради, що новорічні свята всі працівники ВЖРЕПів будуть зустрічати з отриманою в повному обсязі зарплатою.
 

Житомирська хвиля 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here