Home Місто До ЦНАПу у 2018 році звернулись понад 60 тисяч ...

До ЦНАПу у 2018 році звернулись понад 60 тисяч житомирян

112

 До житомирського ЦНАПу у 2018 році звернулись понад 60 тисяч громадян. Про це розповіла начальник Центру надання адміністративних послуг Сюзанна Галецька, звітуючи про роботу установи у 2018 році на засіданні виконавчого комітету 27 лютого.

«Щодня до нашого Центру надання адміністративних послуг звертаються 200-300 відвідувачів. Упродовж 2018 року до адміністраторів ЦНАПу надійшло близько 25500 звернень щодо отримання адміністративних послуг, видано 24800 оформлених результатів та зареєстрованих декларацій», – зазначила Сюзанна Галецька.

Найбільша кількість звернень у 2018 році надійшла щодо отримання адміністративних послуг, віднесених до компетенції Департаменту містобудування та земельних відносин міської ради та Міськрайонного управління Держгеокадастру у Житомирському районі та м. Житомирі. На даний час у житомирському ЦНАПі можна отримати 206 адміністративних послуг, які надаються через адміністраторів центру та через уповноважених представників, залучених до роботи в центрі, а саме: послуги, віднесені до компетенції Департаменту реєстрації міської ради (відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно).

Ознайомитися  з переліком адміністративних послуг та необхідних документів для їх отримання можна у розділі «Громадянам. Адміністративні послуги» .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here