Головна Місто До Великодня приберуть 1 тисячу кілометрів узбіч на Житомирщині

До Великодня приберуть 1 тисячу кілометрів узбіч на Житомирщині

56
0

За ініціативи голови Житомирської облдержадміністрації Ігоря Гундича, понад 1 тисячу кілометрів узбіч доріг міжнародного, національного та регіонального значення приберуть до Великодня на Житомирщині у рамках акції «Чисте узбіччя».

12 квітня на прибирання узбіччя дороги М-06 Київ-Чоп в обідню пору вийшли понад 500 працівників Житомирської ОДА разом із представниками територіальних установ, громадськістю, щоб очистити від сміття понад 50 кілометрів узбіччя дороги.

Заступник голови ОДА Ярослав Лагута зазначає: «Дороги – це обличчя нашої області, саме тому велика увага приділяється чистоті узбіч. Акція прибирання узбіч доріг проходить за ініціативи голови ОДА Ігоря Гундича. Він сьогодні вирішує нагальні справи у Києві (перебуває на засіданні Кабміну з питанням газозабезпечення, – авт.), адміністрація разом з громадськістю наводить порядок на Житомирщині. Розруха не в головах, а як бачимо, в місцях загального користування. Сподіваюся, чистота, яку навели сьогодні, залишиться надовго».

Сміття учасники акції складають у мішки на узбіччі, техніка їх одразу забирає.

Загальнообласна толока стартувала у суботу із очищення узбіч доріг у районах. З 8 квітня до прибирання долучалися понад 2 тисячі представників районів. Крім прибирання доріг, працівники обласної та районних адміністрацій долучилися до очищення від сміття під’їздів до Житомира, транспортних розв’язок.

За матеріалами прес-служби ОДА


 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here