Home Місто Додому на Житомирщину повернулася дівчина, яку змушували займатися проституцією у Києві. ВІДЕО

Додому на Житомирщину повернулася дівчина, яку змушували займатися проституцією у Києві. ВІДЕО

169

Дивом урятована дівчинка з села, яку п’ять днів підозрювані в сутенерстві дорослі силою утримували в київській квартирі, зустрілася з матір’ю. 15-річна Дарина повернулася додому на Житомирщину через тиждень після того, як із нею в Києві працював психолог, але ця історія дістала неочікуване продовження, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Історія доньки Лариси Карапетян сколихнула всю країну. У Києві невідомі утримували Дарину в неволі, били і змушували займатися проституцією. Аби врятуватися з 8-го поверху, вона кидала в коробках із-під сірників записки. Одну з них знайшла школярка, показала батькам і ті викликали поліцію.

Двох підозрюваних сутенерок затримали, їм загрожує до 10 років тюрми. Даша мала повернутися додому, де на неї чекала мама. "Хотілося і кричати, і плакати, і розірвати її, що вона не послухала і поїхала. Я думала, що збожеволію, я спустошена до краю", – твердить пані Лариса. Вона погоджується на важку розмову лише задля того, аби захистити доньку від людського осуду. "Зараз багато насміхаються над нею – ну, поїхала, допригалася. Щоб не зацькували, щоб вона не зробила нічого собі. Щоб дитина повірила, що вона не одна", – пояснює мати.

Дарина закінчила 9-й клас і далі хотіла навчатися в столиці – разом зі старшою сестрою поїхала шукати училище. Коли повернулася, мамі сказала, що по інтернету знайшла ще й дві роботи – прибиральниці та няні. "Я їй завжди говорила, що для твого віку ще зарано працювати. А їй хотілося новий комп’ютер і новий телефон", – каже пані Лариса. Впродовж чотирьох днів Даша завжди відповідала на мамині дзвінки й обіцяла повернутися вже за кілька днів.

"Не плакала, вона сміялася, була нормальною. Умовна хозяйка теж зі мною говорила, казала, що донька дуже роботяща, є слова-суржики, але вона відучує їх говорити, слухняна, дуже довольна. Хозяйка каже – дякую, що ви довірили неповнолітню дочку", – розповіла матір.

Тоді вона й не підозрювала, що кожен раз Дарина розмовляла під наглядом насильників, які їй погрожували. Правду дізналася, коли поліція звільнила дівчину. "Кажу, Даша, чого ти в патрульній поліції? Мама, то все награно було, вони ножа біля шиї тримали, хотіли зарізать мене. Мама, мене просто викрали і тримали у сексуальному рабстві", – розповіла пані Лариса.

Після того, як історія набула розголосу, Даша боялася повертатися в село, і тиждень жила в сестри в Києві. З постраждалою дівчиною працював психолог, мати теж попросила про психологічну допомогу. Поїхати за донькою сама не могла – удома ще є син-інвалід. Коли за часом Дарина мала бути вже вдома, стається те, чого ніхто не чекав – дівчинка в супроводі старшої сестри повернулася додому в село, але на автостанції їх зупинила поліція і чомусь відвезла до працівників соцслужби.

"Ми ж маємо тепер якось вести цю сім’ю. Не з метою, щоб їм заподіяти зло", – пояснили ті. Дарину поставили на облік для профілактичної роботи. У поліції пояснюють – наказ про бесіду з дитиною отримали з Києва. Хоча й визнають, що цим травмували дівчину. "Так, помилка, але більше її ніхто турбувати не буде", – кажуть правоохоронці.

Даша, попри пережите, від ідеї навчатися в столиці не відмовилася. Її родину хотіли визнати неблагонадійною, але все минулося попередженням. Усе що сталося, Лариса Карапетян сприймає, як чергове випробування. Рік тому її вже показували по телевізору – за збігом обставин, саме ця жінка була однією з героїнь шоу "Поверни мені красу". Тож ця історія матиме продовження.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here