Home Місто ”Дорожний контроль” зафіксував ряд правопорушень зі сторони працівників ДАІ в Житомирській області

\”Дорожний контроль\” зафіксував ряд правопорушень зі сторони працівників ДАІ в Житомирській області

176

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в соцмережі оприлюднив лист, який отримав  від громадської організації «Дорожній контроль Україна»

У листі йдеться про те, що активісти разом з комісією МВС України  провели перевірку в ДАІ міста Житомира та Житомирської області.

"В ході проведення  перевірки членами ГО «Дорожній контроль Україна» було виявлено та зафіксовано ряд правопорушень зі сторони працівників ДАІ в Житомирській області, зокрема в м. Брусилів.
Крім того представниками нашої організації під час роботи комісії було здійснено перевірку «штраф майданчика», що розташований на території УДАІ в Житомирській області, де нами було встановлено, що даний «штраф майданчик», мабуть, єдиний на всю територію України який функціонує без грубих порушень чинного законодавства та де з водіїв не стягується плата за зберігання їх авто та не створюються «перешкоди» в поверненні тимчасово затриманих транспортних засобів. Дані факти також були підтвердженні свідченнями наших активістів в місті Житомирі та Житомирській області, а також водіями міста Житомира і Житомирської області. Нажаль в інших регіонах ситуація зовсім протилежна – в разі тимчасового затримання транспортного засобу – власник повинен витягнути зі своєї кишені не менше 1000, 00 грн. за повернення свого автомобіля, при цьому автомобіль не буде повернутий поки не будуть сплачені такі кошти, а кожний день затримки збільшує суму повернення автомобіля, – йдеться у листі.

Нагадаємо, що у січні в мережі з’явилося відео, на якому старший сержант міліції Борис Бояркін розповідає про корупційні схеми у Державтоінспекції.  Після чого Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков відсторонив від виконання службових обов’язків керівника управління ДАІ Житомирської області, а також очільників підрозділів ДАІ Житомира та Житомирського району.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here