Home Місто Екологи подали позов до суду на Пулинський лісгосп для стягнення майже пів...

Екологи подали позов до суду на Пулинський лісгосп для стягнення майже пів мільйона штрафу

302

Екологічна інспекція Поліського округу направила позов до суду щодо стягнення з Пулинського лісгоспу АПК майже пів мільйона гривень штрафу.

Такі кошти державне підприємство має сплатити за ряд порушень: незаконну порубку дерев, порушення правил пожежної безпеки в лісах, порушення Санітарних правил в лісах України.

У серпні 2019 року Державною екологічною інспекцією Поліського округу проводилась планова перевірка в частині дотримання вимог природоохоронного законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища ДП «Пулинський лісгосп АПК» Житомирського обласного агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс».

В ході перевірки державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу виявлено ряд порушень, а саме: незаконну порубку дерев; порушення правил пожежної безпеки в лісах; порушення Санітарних правил в лісах України.

Вказані порушення були зафіксовані в акті перевірки, до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу притягнуто 28 осіб, окрім того для добровільного відшкодування підприємству виставлено претензію на суму 433 тис. 360 грн.

З метою недопущення уникнення відповідальності ДП «Пулинський лісгосп АПК» Житомирського обласного агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» за завдані державі збитки Інспекція направила позов до суду щодо їх стягнення в примусовому порядку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here