Home Місто Ексклюзивні люки, які прикрасили Михайлівську в Житомирі, туристи випадково виявили на Одещині

Ексклюзивні люки, які прикрасили Михайлівську в Житомирі, туристи випадково виявили на Одещині

Туристи з Житомира, які побували в цьому році в Чорноморську та відвідували оновлену вулицю Пляжну, помітили каналізаційні люки, які були виготовлені спеціально для їх рідного міста.

На  люках представлено зображення житомирської водонапорної вежі та надпис "Живі Житомир" на шести мовах.

У Житомирській міськраді дуже здивувалися, дізнавшись про те, що в Черноморску з’явилися такі люки.

«Ці люкси з визнаними елементами нашого міста ми спеціально замовляли, коли проводили реконструкцію на одній з центральних вулиць, – зазначила в телефонному розмові секретар Житомирського міськради Наталія Чиж. –  Дуже здивувалися, побачивши їх у Черноморску. Але ми перевірили –   всі наші люки на місцях, нічого не пропало.  Дуже хочеться дізнатись, яким чином вони опинилися в Чорноморську".


Відзначимо, реконструкція Пляжной проходила у розпал курортного сезону.  Протягом двох літніх місяців, коли пляж Чорноморська  був переповнинений відпочивальниками,  в прибережній зоні проводилися роботи з укладання  плитки. Реконструкція включала в себе заміну восьми каналізаційних люків, – інформують на сайті http://dumskaya.net.
Нагадаємо, що ексклюзивні люки для реконструкції Михайлівської у Житомирі замовляли у компанії з Рівненщини. Таких люків 125 і всі вони прикрасили пішохідну вулицю після укладання плитки. Вартість одного  люка – майже 3, 5 тисяч гривень.