Home Місто Експерти НЕФКО перевіряють, як у Житомирі витрачають їхні гроші

Експерти НЕФКО перевіряють, як у Житомирі витрачають їхні гроші

85
0
Представники НЕФКО  оглянули ступінь реалізації енергоефективних проектів у місті. Це, зокрема, утеплення фасаду дитячого садочку №21 та модернізації мереж зовнішнього освітлення. Житомир і НЕФКО підписали кредитну угоду про надання 300 тис. євро для підтримки заходів підвищення енергоефективності.
 
Експерти НЕФКО задоволені і темпами, і якістю будівельно-монтажних робіт з утеплення у ДНЗ №21 та системою заміни ламп по вулицях міста на енергоефективні. Говорять, не чекали так швидко побачити результат – у садочку вже замінили всі вікна, виконано 30% утеплення фасаду, якість робіт – висока. 
 
Житомирський міський голова Володимир Дебой упевнений: реалізація енергоефективних проектів – серйозний крок не лише для економії енергоресурсів, а й підвищення якості надання послуг, повідомляє прес-служба міської ради.
 
Керівник міста повідомив, що на дитячому садочку та освітленню вулиць проекти з енергозбереження у Житомирі не закінчуються. Адже міська влада нині працює над залученням коштів для реалізації проектів з утеплення фасадів інших соціальних об’єктів, модернізації мережі теплопостачання. 
 
Підтримуються ініціативи міст у впровадженні енергоефективних проектів і на загальнодержавному рівні. Нещодавно, під час ювілейних зборів Асоціації міст України Президент України наголосив: «Для стимулювання впровадження у містах проектів з енергоефективності у Бюджетному кодексі має бути передбачена можливість залишати у бюджетах міст кошти, що були зекономлені в результаті упровадження таких проектів. Саме такі програми матимуть подальшу підтримку з державного бюджету». 
 
Previous articleЖурналістам у колонії показали не самого Луценка, а його камеру (відео)
Next articleПенсіонер завадив крадію пограбувати квартиру

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here