Home Місто На «сучасних» зупинках рекламують електричку Житомир-Київ. ФОТО

На «сучасних» зупинках рекламують електричку Житомир-Київ. ФОТО

632

З 25 травня із Житомира в Київ зранку можна дістатися електричкою. Вартість квитка – 35 гривень, час в дорозі – 2, 5 годин.

Електропоїзд розрахований на 808 сидячих місць. Першим рейсом до столиці їхало близько 70 пасажирів, але зараз щоденно електричка перевозить 160-170 осіб.
За словами міського голови Житомира Сергія Сухомлина, у літній період дещо менше пасажирів, але з часом електричка вийде на свій стабільний пасажиропотік і буде діяти на постійній основі.

З Житомира електричка відправляється у будні дні о 5:45 год. і прибуває у Київ о 8:19 год.

З самого ранку з кількох районів Житомира здійснюють підвіз пасажирів тролейбуси №3, 6 та 15. У них проїзд коштує 6 гривень. Вже о 5.18-5.20 годині вони біля вокзалу.
Від «Ялинки» № 3 відправляється о 4.23, на Смолянці – о 5.03. Відправка тролейбусів з Крошні та Гідропарку о 4.46.

З Києва до Житомира електричка прямує о 18:16 год. У Житомирі – о 20:55 год.
По неділям електропоїзд відправляється зі станції Житомир о 17:55 та прибуває у Київ о 20:42 год.

До речі, пенсіонери та ще 5 категорій громадян мають право на безкоштовний квиток, як і в усіх приміських поїздах. Щоб отримати пільговий квиток потрібно звернутися в касу з посвідченням, яке дає право пільгового проїзду. Також знижки надаються студентам та учням профтехучилищ – 50%, дітям від 6 до 14 років – 25%.

Більше того, зручності полягають у тому, що по станції Київ-Пасажирський – можна пересісти на приміські та пасажирські поїзди різних напрямків, київську міську електричку. Пасажири, яким потрібно в Бориспіль, можуть сісти на електричку Святошин-Київ-Яготин (відправлення 8.38). Час в дорозі – одна година. Пасажири, яким потрібно в аеропорт "Жуляни", можуть вийти на південній стороні і там сісти на маршрутку до аеропорту.

Подорожі залізницею є незамінними і для тих, хто їде у відрядження: окрім пристосованості до графіків робочого дня, пасажирам видається офіційний квиток, який зобов’язана прийняти бухгалтерія.

Окрім цього, залізничний транспорт є найнадійнішим: з вини залізниці на Житомирщині не постраждав жоден пасажир.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here