Home Місто Енергетики долають наслідки негоди

Енергетики долають наслідки негоди

122
09–11 червня 2012 року в наслідок погіршення погодних умов порушувалось електропостачання в більшості районів Житомирської області та Житомир.
 
Складні погодні умови призвели до пошкоджень в електричних мережах. По ПАТ “ЕК ”Житомиробленерго” відключались близько 80 ліній електропередач.
 
Для ліквідації наслідків негоди були мобілізовані всі наявні людські, матеріальні ресурси енергопостачальної компанії.
 
Завдячуючи майстерності працівників у короткі терміни ліквідовувались досить складні пошкодження, при необхідності проводилась заміна обладнання та елементів повітряних ліній, задіювались резервні схеми електроживлення. Все це дозволило в найкоротші терміни відновити електропостачання, повідомляється на сайті Житомиробленерго. 
 
Адміністрація ПАТ "ЕК"Житомиробленерго" звертається до всіх громадян бути максимально обережними при виявленні пошкоджень в повітряних лініях електропередачі, обривах проводів.
 
Не наближатись і не торкатись їх, негайно сповістити про пошкодження диспетчеру РЕМ, позначити у будь-який спосіб місце пошкодження постаратись дочекатися приїзду ремонтної бригади, не допускати до місця інших людей, особливо дітей. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here