Головна Місто Епіцентр запропонує житомирянам товари першої необхідності за низькими цінами

Епіцентр запропонує житомирянам товари першої необхідності за низькими цінами

380
0

«Епіцентр» допомагає Житомиру в боротьбі з пандемією та забезпеченні медичних закладів засобами першої необхідності

В Житомирі запрацював новий побутово-господарський магазин «Епіцентр». Його робота дозволить забезпечити житомирян всіма товарами першої необхідності та стратегічно важливою продукцією за низькими цінами.

У мережі зазначають, що сьогодні «Епіцентр» – це справжня аптека для дому, яка піклується про здоров’я українців, пропонуючи за будь-яких обставин найнеобхідніше.

«Кожного дня у продаж надходять нові партії захисних масок, респіраторів, засобів для дезінфекції рук та приміщень. З постачальниками укладені безстрокові домовленості, весь цей товар буде надходити, поки в ньому буде потреба», – зазначає заступник генерального директора, директор з роздрібної торгівлі ТОВ «Епіцентр К» Володимир Гончаров.

Як соціально відповідальна компанія, «Епіцентр» допомагає Житомиру в боротьбі з пандемією та забезпеченні медичних закладів засобами першої необхідності. Зокрема, інфекційне відділення Житомирської центральної лікарні №1, яка приймає хворих на коронавірус, вже отримала від мережі респіратори.

«Епіцентр» одним з перших відгукнувся на ініціативу президента та створив оперативний штаб для протидії COVID-19. Компанія виділила 150 млн грн на першочергові потреби країни в боротьбі з хворобою. На ці кошти придбано медичне обладнання, засоби захисту для медиків та 150 сучасних апаратів штучної вентиляції легень, які життєво необхідні при важких стадіях COVID-19. Вже найближчим часом вони надійдуть у регіони України.

Згідно з роз’ясненням Кабінету міністрів до постанови №211 від 11 березня 2020 року під час карантину «Епіцентр», як мережа господарських магазинів, продовжує працювати для забезпечення населення товарами першої необхідності. Покупці мають доступ до засобів захисту та дезінфекції, медичних приладів, засобів кварцування та знезараження повітря, товарів особистої гігієни, побутової хімії, базових продтоварів (борошна, олії, макаронних виробів, фруктів, води, напоїв), дитячого харчування та товарів для дітей. Відділи з товарами не першої необхідності зачинені.

З метою забезпечення захисту покупців у «Епіцентрі» діють суворі європейські стандарти санітарно-гігієнічного контролю:

регулюється кількість відвідувачів – до торговельного залу допускається не більше однієї людини на 10 кв. м;

на вході в магазин проводиться температурний контроль відвідувачів;

засоби для дезінфекції рук встановлені у торгових відділах, прикасових зонах, приміщеннях для персоналу та санвузлах;

здійснюється додаткова санітарно-гігієнічна обробка обладнання;

задля уникнення скупчення людей на касах встановлені обмежувальні елементи;

центр видачі онлайн-замовлень epicentr.ua обслуговує по одному клієнту;

в магазинах проводиться постійне вологе прибирання спецзасобам;

щоночі проводиться кварцування приміщень;

посилено контроль за станом здоров’я персоналу – двічі на день проводиться температурний скринінг всіх співробітників, а показники заносяться у журнал.

Дезінфекція маркету

Температурний скринінг відвідувачів

Побутово-господарський магазин "Епіцентр" на Київському шосе, 4/2 у Житомирі має площу 18 тис. кв. м. У відділах магазину "Епіцентр" представлено широкий вибір товарів з більш ніж 120 тис. артикулів: будівельні матеріали, вироби з дерева та металу, покриття для підлоги, плитка, фарби, меблі, інструменти, все для саду, побутова техніка та хімія, автотовари, товари для дітей, посуд, канцелярія та зоотовари. Крім того, в «Епіцентрі» представлена мережа спортивних магазинів Intersport. Повний асортимент мережі «Епіцентр» під час карантину можна замовити в інтернет-магазині epicentr.ua з доставкою додому або самовивозом з Центру видачі онлайн-замовлень в магазині.

Завдяки появі "Епіцентру" у Житомирі буде створено 330 нових робочих місць, а місцевий бюджет щорічно отримуватиме понад 2 млн грн додаткових надходжень.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here