Home Місто Фаєр – шоу та майстер-класи: як у Житомирі планують провести день вишиванки...

Фаєр – шоу та майстер-класи: як у Житомирі планують провести день вишиванки та Європи

484
0

У Житомирі з 17 по 20 травня у центрі міста до дня Вишиванки та Європи планується ряд заходів. Організатори планують провести багато майстер-класів та виставок.

Про це йдеться проєкті рішення виконавчого комітету:

Забезпечити 17-20 травня 2023 року надання пізнавально-розвивальних заходів мешканцям Житомирської міської територіальної громади з нагоди Всесвітнього дня вишиванки та Дня Європи в умовах воєнного стану на бульварі Новому, вулиці Михайлівській”, – йдеться в рішенні.

План заходів на 17 травня:

14.000 – у селі Вереси планується дитячий конкурс вишиванки майстер-класи для дітей з виготовлення декор-підвіски «Вишиваночка» від мисткині Ганни Івченко.

Майстер-класи для дітей з виготовлення українського оберега від заслуженого майстра народної творчості України Оксани Дедюль.

18 травня

На вулиці Михайлівська Фотолокація «Вишивана моїх Україна” Флешмоб «Вишиванка єднає світ».

12.00-16.00 – на вулиці Михайлівська виставка вишитих робіт майстрів народної творчості. Виставка художніх робіт учнів мистецьких закладів міста ART-HUB «Бібліотека просто неба», тематичні майстер-клас для дітей з виготовлення вишиванок Аквагрим та години художньої творчості для дітей (розмальовки).

12.00 – вул. Михайлівська презентація вишитого полотна «Це моє місто…».

12.15 – вул. Михайлівська виставка жіночих сумок із вишитими елементами від Школи автентичної вишивки під керівництвом заслуженого майстра народної творчості України Оксани Дедюль.

12:00-13:00 – вул. Михайлівська майстер-клас для дітей з розпису шоперів «Символ щастя, добра, миру…» Тематичний майстерклас для дітей «Вишивана Україна».

13:00-14:00 – вул. Михайлівська майстер-клас для дітей з розпису чашок «Мої узори». Майстер-клас для дітей з петриківського розпису на гребінцях.

13:00-14:00 – вул. Михайлівська музична година від викладачів мистецьких закладів міста.

14:00-15:00 – вул. Михайлівська майстер-клас для дітей із виготовлення українського оберегу від заслуженого майстра народної творчості України Оксани Дедюль.

З 15:00-16:00 – вул. Михайлівська майстер-клас для дітей із виготовлення декор-підвіски «Вишиваночка» від мисткині народної творчості Ганни Івченко.

20:30-21:00 – показовий виступ молодіжного шоу-проєкту «Мардіс» (фаєр – шоу)

20 травня

Вул. Михайлівська Фотолокація «Україна – європейська країна».

12.00-16.00 – бульвар Новий виставка творчих робіт учнів мистецьких закладів.Розпис туристичних магнітів міст-побратимів «Житомир – безпечне європейське місто» – інтерактив та бесіди від працівників Головного управління ДСНС України в Житомирській області, Головного управління Національної поліції України у Житомирській області Художній аквагрим.

Години художньої творчості для дітей (розмальовка). ART-HUB «Бібліотека просто неба», майстер-класи для дітей з виготовлення європейської символіки. 12.00-13.00 – бульвар Новий майстер-клас для дітей з виготовлення декору-підвіски «Європейська зірка» від заслуженого майстра народної творчості України Оксани Дедюль.

20 травня

13.00-14.00 – бульвар Новий майстер-клас для дітей з розпису чашок «Європейський логотип».

14.00-15.00 – бульвар Новий майстер-клас для дітей з розпису шоперів «З Днем Європи…».

15.00-16.00 – бульвар Новий Музична година від викладачів мистецьких закладів міста.

15.00-16.00 – бульвар Новий майстер-клас для дітей з виготовлення символів європейських країн із повітряного пластиліну.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here