Головна Місто Фотовиставка «Три революції» у Житомирі. ВІДЕО

Фотовиставка «Три революції» у Житомирі. ВІДЕО

102
0

У  День Гідності та Свободи, 21 листопада, у Житомирській міській раді відкрили фотовиставку під назвою «Три революції» та нагородили студентів місцевих навчальних закладів дипломами, відповідно до чотирьох номінацій: лідери студентського самоврядування; кращі волонтери; кращі спортсмени та кращі науковці.

Ірина Ковальчук, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради: «До Дня свободи та гідності, а також до міжнародного Дня студента ми започаткували таку невеличку виставку, яка зібрала в собі три революції. Це Революція на граніті, Помаранчева революція та Революція Гідності. В усіх цих трьох революціях участь брала саме студентська молодь. Тому ми вирішили синтезувати ці три тематики, об’єднати їх і приурочити активну участь молоді в революціях до Дня гідності та свободи. Плюс сьогодні ми нагородимо кращих студентів в чотирьох номінаціях. Це лідери студентського самоврядування, кращі волонтери, кращі спортсмени та кращі науковці у своїх ВНЗ».   

Розповіла Ірина Ковальчук й про те, як саме обиралися світлини для фотовиставки та чому найбільша увага на них прикута до студентської молоді.

«Звичайно революція має багато облич і у нашій фотовиставці воно показано більш позитивним, хоча, на жаль, ті події закінчилися дуже гірко й непросто. Тут показана революція саме з позиції, баченої молоддю. Ми просили фотографів надати світлини, які вони самі бажають, і ось вони перед нами. Вибір теми саме студентів не випадкова ,адже молодь, напевно, романтизує усі ці процеси і саме молодь, на підйомі цього романтизму та максималізму і звершує ті державотворчі процеси, які змінюють суспільство і політичний рух в цілому.

Для виставки ж були використані фото Алекса Заклецького, Центру досліджень визвольного руху, мистецького об’єднання «Остання Барикада» та учасника усіх трьох революцій, депутата Верховної Ради Олеся Донія.

 

 

 

 

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here