Home Місто Француз виплатить дружині компенсацію за 21 рік без сексу

Француз виплатить дружині компенсацію за 21 рік без сексу

177

Суд французького міста Ніцца зобов’язав 51-річного місцевого жителя на ім’я Жан-Луї виплатити матеріальну компенсацію своїй дружині у розмірі 8,5 тисяч євро за відмову від виконання подружнього обов’язку, повідомляє The Daily Telegraph.

Згідно зі статтею 215 Цивільного кодексу Франції – Подружжя взаємно зобов’язуються жити разом, а це передбачає, що сексуальні стосунки повинні стати частиною шлюбу.

Це правове рішення було прийняте після того, як два роки тому 47-річна француженка подала на розлучення, звинувативши у розпаді шлюбу чоловіка, який не виявляв ніякої сексуальної активності.

Суддя з Ніцци дав подружжю розлучення, вирішивши, що повну відповідальність за розкол несе тільки Жан-Луї. Проте екс-дружині цього здалося недостатньо, і вона зажадала 10 тисяч євро в якості компенсації за відсутність сексу протягом 21 року шлюбу.

Чоловік намагався виправдатися тим, що втома і проблеми зі здоров’ям не дозволили йому бути більш уважним у ліжку, проте суддю апеляційного суду в Екс-ан-Прованс це пояснення не влаштувало. "Секс між чоловіком і дружиною є вираженням їхньої любові один до одного, у даному випадку він був відсутній. Вступаючи у шлюб, люди погоджуються ділити все в житті, і це явно передбачає, що вони будуть займатися сексом", – заявив суддя, засуджуючи жителя Ніцци до виплати штрафу. Правда, сума виплати була знижена – із 10 тисяч євро до 8,5 тис.

Нагадаємо, що в лютому цього року повідомлялося про ще один судовий розгляд, пов’язаний із сексуальним життям людини. Тоді британський суд заборонив чоловікові, у якого рівень IQ складає всього лише 48 балів займатися сексом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here