Головна Місто Француз їде на зустріч з Віце-прем’єр-міністром обговорити актуальні питання

Француз їде на зустріч з Віце-прем’єр-міністром обговорити актуальні питання

118
0

Завтра голова Житмоирської обласної ради Віталій Француз братиме участь у робочій зустрічі голів обласних рад із Віце­-прем’єр­-міністром.

На пропозицію Української асоціації районних та обласних рад 14 березня 2014 року відбудеться робоча зустріч Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимира Гройсмана з головами обласних рад.

Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

У порядку денному заплановане обговорення актуальних питань діяльності органів місцевого самоврядування та шляхів удосконалення державної регіональної політики, реформування територіальної організації влади та місцевого самоврядування.

Передбачається, що в зустрічі візьмуть участь представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Державної казначейської служби.

 

Зустріч відбудеться у приміщенні Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Початок заходу заплановано на 12-00.

 Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here