Головна Місто Голландський меценат подарував Житомирській лікарні мікроскопи

Голландський меценат подарував Житомирській лікарні мікроскопи

123
0

Голландський меценат Ян ван Бейст подарував дитячий лікарні 10 бінокулярних мікроскопів для медичних діагностичних лабораторій.

Зустріч керівництва міста із голландським меценатом та медпрацівниками відбулася вчора у дитячій поліклініці.  Таку допомогу медичним закладам міста вже не вперше надають закордонні благодійники.

Цьогоріч на умовах співфінансування з міського бюджету та благодійного нідерландського фонду дитяча поліклініка отримала сучасний рентгенівський комплекс РДК-ВСМ-10, що дозволяє проходити обстеження із 10-кратним зменшенням дози опромінення. Також місто вперше за останні 10 років отримало 2 сучасні повністю укомплектовані реанімобілі, повідомляє сайт Житомирської міської ради.

За словами головного лікаря дитячої лікарні Володимира Башека, медичні установи міста отримали допомогу від нідерландських організацій на суму понад 2 млн. грн. Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here