Home Місто Голова Житомирської ОДА Гундич звітує про діяльність за 2017 рік. Пряма трансляція

Голова Житомирської ОДА Гундич звітує про діяльність за 2017 рік. Пряма трансляція

181

 Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич звітує про результати роботи за 2017 рік.

Звітна прес-конференція проходить сьогодні, 26 лютого, у Попільнянському районі на насіннєвому заводі «Монсанто», що є одним із масштабних інвестиційних проектів Житомирщини.

 

Читайте також: Перші 10 нових амбулаторій плануємо ввести в експлуатацію у 2018 році, – голова Житомирська ОДА

 

Керівник області розповість про результати роботи, співпрацю з інвесторами, відкриття соціальних об’єктів, обласні програми, виконані обіцянки, а також поділиться планами на 2018 рік.

 

Голова ОДА представив дерево "добрих справ" за минулий рік і обіцяє, що надалі фотографій на ньому буде ще більше.

 

Читайте також: 23 родини Житомирщини скористались програмою індивідуального будівництва житла на селі «Власний дім»

 

У контексті цього розповів про корисні та цікаві ініціативи, які вдалося реалізувати разом з командою. Це стосується підтримки бізнесу (кредитування, компенсації), компенсації за встановлення сонячних електростанцій, реалізації програми "Власний дім", на яку з обласного бюджету виділили 3,6 млн грн, а також стільки ще з державного.


Читайте також: Програми компенсацій за сонячні електростанції та доїльні апарати найпопулярніші серед жителів Житомирщини


Під час звіту очільник Житомирщини поділився інформацією про результати грантової програми голови ОДА, яка стартувала минулоріч. На неї було виділено мільйон гривень, кошти розподілялися прозоро між переможцями конкурсу. Вдалося реалізувати 17 проектів. На 2018 рік знову передбачили мільйон гривень, але за наявності гарних проектів, готові збільшити суму.Читайте також: У 2017 році на Житомирщині реалізували 17 проектів за грантові кошти від ОДАГундич зауважив, що у 2017 році нарешті вдалося встановити меморіал Героям Небесної сотні, попри різні заяви і відгуки. Цей моморіал, вважає посадовець, має ідею і тепер мешканці міста й області можуть вшанувати загиблих на Майдані.Читайте також: Відкриття пам’ятника Героїв Небесної Сотні в Житомирі. ФОТОЗгадав голова Житомирської ОДА про підтримку футбольної команди "Полісся", матчі якої відвідує. Каже, що хоче відродити спортивну славу Житомирщині і  на сьогодні якраз близькі до втілення цієї мети.У 2018 році вже планують зіграти перший матч на відремонтованому стадіоні "Полісся".


Читайте також: "Не всі команди Першої ліги мають такий автобус, який має ФК "Полісся", – голова Житомирської ОДАЗа словами Ігора Гундича, 60% області охоплені ОТГ і таким чином Житомирщина займає перше місце в країні за показниками втілення реформи децентралізації. Це не лише лідерські позиції, але й додаткові кошти, втілені проекти в ОТГ, тощо."Ми грунтовно підходимо до децентралзації і підтримуємо тих, хто має бажання об’єднуватися і працювати", – каже Гундич.

Гундич звітує про утеплення гімназій у різних районах, реконструкції амбулаторій, театру в Бердичеві, тощо.

Читайте також: "Житомирщина займає лідируюче місце з впровадження реформи децентралізації", – голова ОДА Гундич

Житомирщина у лідерах за економічними показниками, зараз має 5-те місце, хоча раніше вище 15-го у рейтингу  не піднімалися. Сьогодні не на словах, а реально залучають інвесторів та іноземні інвестиції, за рахунок цього створено додаткові робочі місця і реалізовується понад 80 інвестеціний проектів.

Йшлося під час звіту й про економію коштів завдяки системі електронних закупівель.

Читайте також: "Запровадили в області комплексний підхід у ремонтуванні доріг", – голова Житомирської ОДА Гундич

 Житомирщина наразі у 5-ці лідерів за показниками заходів по енергоефективності. На альтернативні джерела опалення переведено 75% котелець закладів соціальної сфери.

Голова ОДА говорив і про "рік доріг", хоча визнав, що проблеми існують, але стільки коштів як зараз виділяється на дороги, не виділялося протягом останніх 10 років. Тому до 2020 року приводитимуть в порядок дороги області та країни. За цей час мають відчутно покращити стан доріг різного значення.

Читайте також:  Під Житомиром після капремонту відкрили рух для автотранспорту на Південному обході

 Гундич зауважив, що у 2017 році придбано 12 шкільних автобусів, було відкрито в школах 7 медіатек, закуплено обладнання для кабінетів фізики, хімії, географії, біології, модернізують та утеплюють школи, дитсадки, приділяється увага інклюзивному навчанню та вихованню дітей у 183 школах області.

Читайте також: В Житомирській області 6 шкіл будуть переформатовані під Новий освітній простір

Має досягнення область у медичній сфері – закуплено нове обладання, відкривають відремонтовані відділення, жителі Житомирщини можуть проходити обстеження і вчасно діагностувати різні захворювання. В регіоні створено чотири госпітальні округи.

Читайте також: На 54 амбулаторії нового зразка, які з’являться у селах на Житомирщині, держава спрямує 155 млн грн

 У Житомирській області створено дві волейбольні команди  – "Житичі" та "Полісся", спортсменам виплачукють стипендії, є підтримка влади під час проведення змагань. На 70% оновився склад футбольої команди "Полісся", підібрано фахову тренерську команду.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here