Home Місто Голова Житомирської ОДА підписав розпорядження про децентралізацію доріг

Голова Житомирської ОДА підписав розпорядження про децентралізацію доріг

176

 Голова ОДА Ігор Гундич затвердив склад комісії, яка проводитиме децентралізацію управління автомобільними дорогами загального користування місцевого значення.

 
Відповідне розпорядження № 465 підписав керівник області вчора, 28 листопада.
 
До складу комісії входять працівники управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА та Служби автомобільних доріг в області. Очолює комісію заступник голови – керівник апарату ОДА Олексій Ясюнецький.
 
Крім цього, з 1 січня 2018 року реалізація повноважень у сфері управління автомобільними дорогами покладається на управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА.
 
За словами Романа Крисюка, функція управління полягає в організації експлуатаційного утримання та забезпечення безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах місцевого значення, а також виконання поточних середніх та капітальних ремонтів на автошляхах.
 
Нагадаємо, у Міністерстві інфраструктури під час засідання круглого столу з питань реалізації інфраструктурних проектів Ігор Гундич зазначив, що з 1 січня 2018 року до сфери управління Житомирської облдержадміністрації перейдуть майже 7 тис. км.
 
СКЛАД комісії з проведення децентралізації управління автомобільними дорогами загального користування місцевого значення:
 
ЯСЮНЕЦЬКИЙ
Олексій Олексійович
– заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації, голова комісії
 
КРИСЮК
Роман Анатолійович
– начальник управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації, заступник голови комісії
 
САВЧЕНКО
Геннадій Васильович
– начальник Служби автомобільних доріг у Житомирській області, заступник голови комісії (за згодою)
 
ГОЛОВАКОВ
Денис Володимирович
– головний спеціаліст відділу транспорту, зв’язку, шляхового будівництва та туризму управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації, секретар комісії
 
Члени комісії:
БІЛОБРОВ
Михайло Миколайович
– начальник відділу ремонту, експлуатаційного утримання доріг, штучних споруд та охорони довколишнього середовища Служби автомобільних доріг у Житомирській області (за згодою)
 
ВЕНГЛОВСЬКА
Тетяна Іванівна
– завідувач сектору фінансово – правового забезпечення – головний бухгалтер управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації
 
ЗОЛОТЬКО
Андрій Савелійович
– заступник начальника з ремонту та експлуатаційного утримання доріг Служби автомобільних доріг у Житомирській області (за згодою)
 
ПЕТРЕНКО
Жанна Валентинівна
– заступник начальника Служби автомобільних доріг в Житомирській області (за згодою)
 
РУДНІЦЬКА
Оксана Володимирівна
– головний бухгалтер Служби автомобільних доріг в Житомирській області (за згодою)
 
ЯСИНЕЦЬКИЙ
Валерій Павлович
– заступник начальника відділу транспорту, зв’язку, шляхового будівництва та туризму управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here