Home Місто «Головне – мати мету і наполегливо до неї іти», – переможець конкурсу...

«Головне – мати мету і наполегливо до неї іти», – переможець конкурсу «Лісоруб року»

142

Приємною несподіванкою для вальника лісу Ємільчинського лісгоспу Миколи Філоненка закінчився 18 обласний конкурс «Лісоруб року», який відбувся наприкінці минулого тижня на Житомирщині, – він виборов І місце.

Про це інформує прес-служба ЖОУЛМГ.

«Перемоги, звісно, хотілося, – зізнається Микола Сергійович, – але дещо неочікувано, адже в таких змаганнях я беру участь лише вдруге.» На питання, чи має лісоруб якусь особливо методику підготовки, якщо за короткий термін досяг такого результату, чоловік відповідає просто: «Головне – мати мету і наполегливо до неї іти. А ще, щоб техніка була надійна…»

Загалом за звання «Лісоруб року» змагалися 19 професіоналів та 2 юніори із всіх лісогосподарських підприємств Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства. В лісовому масиві Житомирського військового лісгоспу господарі підготували конкурсні майданчики, на яких вальники змогли продемонструвати свою професійну майстерність у звалюванні дерев, обрізуванні гілок, розпилюванні комбінованим різом, в пилянні на точність тощо.

Як завжди, найважче конкурсантам давалося звалювання дерева. Адже тут необхідно мати не лише знання, вміння та навички, а демонтрувати ювелірну точність та віртуозну майстерність.

Другу сходинку п’єдесталу посів багаторічний призер цих змагань Валентин Хоменко зі Словечанського лісгоспу. Третє місце виборов Олександр Куцан з Баранівки. Серед юніорів кращий результат показав Євген Брожко з Лугинського держлісгоспу. Переможців нагороджено грошовими преміями та цінними подарунками.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here