Головна Місто Головний міліціянт Житомирщини закликає жителів області до співпраці. ФОТО

Головний міліціянт Житомирщини закликає жителів області до співпраці. ФОТО

96
0

Конструктивний діалог представників засобів масової інформації з головним міліціонером регіону Юрієм Демяненком відбувся в УМВС України в Житомирській області. Журналістів поінформовано про результати роботи міліції упродовж минулого тижня та окреслено перспективи подальшої діяльності.

Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Житомирській області.

Головний міліціонер області запропонував присутнім відійти від коментування загальних результатів роботи, а зупинитися на окремих, найбільш резонансних і досить важливих напрямах та її складових. Відтак, він проінформував журналістів про низку викритих упродовж тижня фактів протиправної діяльності в економічній сфері. Зокрема, мова йшла про відкриття кримінальних проваджень за фактами завищення обсягів та вартості будівництва житлового комплексу в м. Житомирі, викритих службових підроблень і зловживань службовим становищем.

Очільник обласної міліції також окремо акцентував увагу на продовженні роботи міліції в напрямку протидії гральному бізнесу на Житомирщині. Він зазначив, що сьогодні тривають спільні рейди правоохоронців та громадськості, завдяки яким удається викрити факти функціонування гральних закладів на території області.

Також Юрій Демяненко звернувся до всіх жителів області:

–  Повідомляйте про факти існування таких закладів до міліції та долучайтеся у подальшому до спільної їх перевірки. Лише таким чином організаторів підпільних азартних закладів вдасться притягнути до кримінальної відповідальності.

Присутніх повідомлено і про позитивні результати спільних патрулювань міліції та громадських активістів з охорони громадського порядку. Зокрема, днями завдяки пильності спільного наряду в Черняхівському районі від загибелі під час пожежі в приватному будинку було врятовано шестеро людей.

Юрій Демяненко відповів на питання представників мас-медіа щодо подальших перспектив діяльності органів внутрішніх справ області та запевнив, що міліція Житомирщини відкрита для будь-якого спілкування з громадою та виправдає виявлену їй довіру.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here