Home Місто Гороскоп на 7 січня: чого не можна робити у цей день

Гороскоп на 7 січня: чого не можна робити у цей день

239

7 січня по можливості перенесіть більшість справ на післяобідню годину. Багато проблем виникатиме через неуважність. Про це Gazeta.ua розповіла астролог Олена Максимова.

"Перша і друга половина цього дня суттєво відрізнятимуться, – говорить астролог. – Зранку підвищується рівень тривожності. Людей дратуватимуть дрібні непорозуміння. Спалахуватимуть конфлікти. Навіть тварини можуть поводитися агресивно. Нехай ранкові невдачі не засмучують вас. Врешті день складеться гарно. Цього дня не можна ображатися на когось та розпочинати сварку, займатися хатніми справами. Не треба звинувачувати інших у власних проблемах, заздрити та думати про помсту. Пробачайте і першими ідіть на примирення. Не сподівайтеся на пам’ять. Записуйте важливу інформацію".

Овен

Не призначайте побачень і ділових зустрічей. Фінансові питання не зрушать з місця. Насолоджуйтеся спілкуванням з родиною. Більше часу проведіть з дітьми.

Телець

Нових грошових надходжень не передбачається. Та ви з легкістю протримаєтеся на резервних коштах. До вас повернуться справжні почуття. Стосунки з дружиною (чоловіком) знов стануть близькими. Подаруйте їм пристрасну ніч.

Близнюки

На здійснення грандіозних планів грошей бракуватиме. Цей день краще присвятити перевірці своїх активів. Не допускайте фінансового ризику.

Рак

У вашому розпорядженні обмежена кількість грошей. Утримайтеся від зайвих витрат. Не ревнуйте коханих до роботи і друзів. Вони мають право на власний час. Не наполягайте на побаченні.

Лев

Не купуйте побутової техніки. Ціна не відповідатиме якості. Пильнуйте за гаманцем на ринку. Добре рахуйте здачу.

Діва

Драматизувати дрібні життєві проблеми не слід. Це дратуватиме оточуючих і спровокує напруження у стосунках.

Терези

Пильнуйте за своїми грошима. Можливі вагомі втрати через недбалість. Не беріть участі в азартних іграх. Виграшу не буде.

Скорпіон

Не відправляйтеся на заробітки. Доброго прибутку не буде. Підтримайте матеріально старших членів родини.

Стрілець

Період важливих особистих подій розпочався. Не засиджуйтеся вдома. Нові знайомства матимуть романтичне продовження.

Козеріг

Можете наговорити багато зайвого дорогій людині. Краще змовчати, щоб не зробити боляче коханим.

Водолій

Позбавтеся заборгованостей. Вкладайте кошти у благоустрій житла. Не варто позичати гроші людям. Вони повернуться нескоро.

Риби

Не втрачайте оптимістичного настрою через нестачу коштів. Друзі та родичі завжди готові підтримати вас матеріально.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here