Home Місто Готель ”Житомир” готують до прийому переселенців зі Сходу

Готель \”Житомир\” готують до прийому переселенців зі Сходу

93
0

 Під час зустрічі на території табору "Віра.Надія.Любов" у Зарічанах заступник міського голови Сергій Сухомлин розповів як планує місцева влада сприяти вирішенню питань переселенців зі Сходу.

За його словами, вже зараз готують 40 номерів у готелі "Житомир", аби там могли при потребі поселитися люди зі східних регіонів країни. Крім цього, налагоджена робота "гарячої" кухні.

Кошти на утримання переселенців шукатимуть в місцевому бюджеті і питання підніматимуть на сесії міськради.  Частину грошей мають передати представники обласної влади.

Поруч з цим, директор Центру тимчасових переселенців Андрій Виноградський відзначає, що потреба для переселення людей із санаторіїв й таборів виникне автоматично наприкінці літа.

"У нашому таборі люди зможуть жити максимум до кінця серпня. Вони живуть у будиночках серед лісу, а коли йдуть дощі доводиться шукати додатково теплі речі та ковдри , – пояснює Виноградський." – Тут нема умов, щоб залишатися на осінь. Так само треба буде подбати і про переселенців з санаторію "Тетерів".

Нагадаємо, що лише в двох закладах у Житомирі й Коростишеві зараз перебуває близько 400 тимчасових- переселенців зі Сходу. Їм уже підшукують житло в межах міста чи Житомирського району, а поки усе забезпечення на себе беруть волонтери та благодійники – привозять продукти, речі, ліки та інше.

Юлія ДЕМУСЬ

Previous articleВ Коростишеві цех по обробці природного каменю працює з порушенням вимог законодавства
Next articleЗниклого бердичівського активіста ще не знайшли

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here