Home Місто Готувати їстівні каштани Лариса Марущак навчилася на Закарпатті

Готувати їстівні каштани Лариса Марущак навчилася на Закарпатті

520

На Закарпатті починають цвісти їстівні каштани. 50-річна Лариса Марущак із міста Виноградів уперше спробувала плоди 20 років тому. Нині вирощує саджанці.

— Я родом із Житомирщини. У нас їстівних каштанів немає. Взнала за них на Закарпатті, куди вийшла заміж. Мене пригостили плодом у колючій оболонці. Почала гризти, а він як звичайний горіх. Коли смажений, печений чи тушкований, за смаком ближчий до картоплі. Завдяки нейтральному смаку з нього можна робити дуже багато страв. Надрізаю плоди каштанів, там де світла пляма, і кладу запікати на 20-25 хвилин. Можна запивати чаєм, кефіром або вином. На свята фарширую ними індичку.

Плоди для посадки збирає у кількох садках Закарпаття. Саджанці продає за 20 грн.

— Виростити їх не складно. Восени можна посадити, добре прикривши сухим листям, щоб не померзли. Навесні проростають. Тоді найкраще пересаджувати, добре приживуться. Якщо робити це за рік чи два, більше ймовірність пошкодити коріння. Тоді гірше приймуться.

Їстівний каштан теплолюбний. Молоді дерева бережуть від холодів — прикидають кореневище землею, закутують стовбур. Починає плодоносити за п’ять-шість років.

— Ростуть ще більшими від кінського каштана. Вони тінять, тому треба бути готовим відвести під одне дерево до п’яти соток землі. То велика розкіш. Каштани саджають ті, хто бував у Франції і куштував плоди. Страви з ними є в меню усіх елітних ресторанів.

Цвітуть і достигають на два-три тижні пізніше від кінських. Плоди менші за розміром. Живуть дерева по 100 і більше років.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here