Home Місто Хлопчик ніс у руках свої нутрощі, бо у швидкій не прийняли виклик

Хлопчик ніс у руках свої нутрощі, бо у швидкій не прийняли виклик

114

Минуло лише два тижні, як ТСН розповідала про кричущий випадок на Донеччині. Там поранений семирічний хлопчик мало не загинув, бо на "швидкій" не приймали виклик від дитини.

І знову "швидка" проігнорувала дитячий дзвінок. Тепер схожа історія сталася у Криму. Медики відмовилися їхати за викликом підлітків. Насправді, допомога лікарів була вкрай необхідною.

13-річний хлопець кермом велосипеда пробив собі живіт. Троє друзів стрибали на велосипеді через каміння у сквері. Тринадцятирічний Максим втратив рівновагу.

"В бордюр переднім колесом ткнувся і полетів ось так от, і собі пробив живіт", – розповідає товариш Максима Рафаель Руфуллаєв.

"У нього почало вилазить щось з живота, ми злякалися, я відразу почав телефонувати в швидку допомогу. Мені відповіли: "Дорослі є?" Я сказав, що нема. Жінка взяла і не прийняла мій виклик, і скинула трубку", – додає інший товариш Максима Микита Стогній.

Налякані хлопці взяли Максима під руки і повели його в найближчу лікарню. Усю дорогу Максим мало не в руці ніс свої нутрощі.

"Мені було смішно, що я тримаю їх, але потім, коли я підходив до лікарні, усвідомлював, що це реальна рана, що це серйозно, і ставало страшно вже", – розповів сам потерпілий Максим Пєшков.

Лікарі діагностували в Максима пошкодження тонкої та товстої кишок. Хлопця негайно прооперували – видалили частину сальника. З’ясувалося, що виклик хлопців приймала фельдшер вищої категорії із 38-річним стажем роботи у швидкій допомозі.

"Вона могла поставити хоча б навідні питання, тобто, вона могла запитати прізвище, ім’я дитини. Якщо підозрювала хибний виклик, передати цей виклик в МНС або в міліцію. Покласти трубку і списати це на хибний виклик, напевно, неприпустимо", – переконана мама Максима.

У відділенні "швидкої" підтверджують, що фельдшер порушила інструкцію. Вона мала поставити підлітку низку запитань. А якщо і відмовити у приїзді бригади "швидкої", то письмово. Припускають, що жінка недооцінила виклик, оскільки діти часто так жартують.

Максима вчора виписали з лікарні. Але ставити крапки в історії не планує мати потерпілого. Вона подала скаргу на дії "швидкої" до прокуратури. Власну перевірку розпочала й адміністрація лікарні. Якщо факти підтвердяться, фельдшера обіцяють покарати звільненням. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here