Home Місто Хлопчику з Коростеня збирають 50 тис грн, щоб поставити його на ноги

Хлопчику з Коростеня збирають 50 тис грн, щоб поставити його на ноги

2575

15-річний Богдан Тарасенко мріє підвестися з інвалідного візка і почати ходити. Шанс стати на ноги з’явився у юнака на початку вересня 2019 року у Міжнародній реабілітаційній клініці Козявкіна (м. Трускавець), коли юнак пройшов перший курс інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації.

«Місцями Богдану було боляче, але після першого курсу лікування ми побачили великий прогрес. Тому другий курс реабілітації для нас є соломинкою на одужання. Ми дуже вдячні, хто вже підтримав нас морально і матеріально, але подальше лікування для нашої сім’ї є непосильним, – розповідає мама Богдана Тетяна Петренко. Богдан дуже комунікабельний і хоробра дитина, він триматися, намагається навіть жартувати. Наприкінці грудня 2019 року в Житомирській обласній дитячій клінічній лікарні сину прооперували очі. Тому нині ми відновлюємося після операції і паралельно намагаємося готуватися до наступного етапу лікування».

Другий курс лікування заплановано на початок березня 2020 року, але для цього необхідні кошти – 50 тисяч гривень (за 10 днів реабілітації в клініці Козявкіна), яких у сім’ї немає. Хлопця виховує одна мама, а ще він має старшого брата і сестру.

Крім цього, Богдану Тарасенко увесь час необхідні дороговартісні ліки, а також є потреба у придбанні гімнастичного матрацу (мата) Naprolom 100x200x10 см (синій колір), орієнтовна вартість якого складає до 2-х тисяч гривень, а також м’яча для фітнесу Togu Pushball 120 см вартість майже 2 тисячі гривень для занять (реабілітації) вдома.

Будь-яка допомога є важливою і може наблизити Богдана до здійснення мрії. Реквізити для надання допомоги Богдану Тарасенко:

№ карти ПриватБанк 5168 7554 2525 5730, отримувач – Петренко Тетяна Миколаївна (мама Богдана).

Після лікування буде опублікований звіт та результати збору коштів для Богдана на сторінці в Facebook Аліни Кундіч (https://www.facebook.com/dembickaya.alina), волонтерки, яка декілька років допомагає сім’ї.

Довідка: Метод Козявкіна (Система інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації) –  високоефективна технологія лікування пацієнтів з дитячим церебральним паралічем, остеохондрозом, наслідками травм і органічного ураження нервової системи.

Після лікування 75% із 100% пацієнтів тримають голову, більше половини навчилися сидіти, 20% після курсу реабілітації зробили свої перші кроки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here