Home Місто Хворий на ДЦП 10-річний Вадим Тимошенко із Овруцького району мріє ходити до...

Хворий на ДЦП 10-річний Вадим Тимошенко із Овруцького району мріє ходити до школи

122

«Рекорд доброти», який відбувся у Житомирі 14 квітня на майдані Соборному, допоміг зібрати на оздоровлення і реабілітацію дітей з особливими потребами та ліки для онкохворих діток 228 131 грн.

Тимошенко Вадим із Овруцького району став одим із тих, кому перерахували кошти на реабілітацію.

Про це у соцмережі написав Богдан Купчинський – голова ЖДМГО «Все робимо самі».

"Сьогодні ще одна дитина отримала від житомирян можливість поїхати на реабілітацію в Міжнародну клініку відновного лікування. Це Тимошенко Вадим із Овруцького району.
Дитині 10 рокув, має діагноз ДЦП, спастична диплегія.

Дивлячись на досить гарний результат від проведених реабілітацій в клініці професора Козявкина, Вадимчик вже починає ходити тримаючись за одну руку, навчається на індивідуальній формі навчання та дуже мріє ходити до школи та мати багато друзів.

Отримавши черговий рахунок за лікування, мама чітко розуміла, що не зможе його оплатити і відразу почувала себе винною в тому, що не може йому допомогти, вона навіть не знала як йому сказати про те, що через брак коштів він не зможе пройти реабілітацію, адже розуміла, що відбере у дитини ту надію,яку вселяла в нього протягом довгих років.

Акція "Рекорд Доброти" отримала звернення мами, щодо допомоги проплатити курс реабілітації. І 8680 гривень пішли на рахунок центру, аби надія на одужання Вадима далі продовжувалась", – написав Купчинський.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here