Home Місто ”І далі буду боротися за правду”, – Микола Череднік

\”І далі буду боротися за правду\”, – Микола Череднік

126

Я займаюся громадською діяльністю з 2013 року. З цього часу відстоюю інтереси громади міста. У 2015 році мене було обрано депутатом Богунської районної ради, але це нічого не змінило в моїй життєвій позицій, принципах та переконаннях.

Якщо з кишень громадян крадуть гроші, мені байдуже, яка компанія або який чиновник це робить. Я робитиму усе від себе можливе, щоб це припиняти. Для мене не існує різниці назви компаній та кому вона належить. Якщо вона причетна до розкрадання бюджетних грошей, я буду про це відкрито говорити. Немає різниці прізвище або приналежність того чи іншого чиновника, якщо він корупціонер – він має нести відповідальність.

Коли я писав у 2016 році про марно витрачені мільйони з бюджету на комунальну газету, мене звинувачували, що я працюю на власників комерційних газет. Коли я викриваю зловживання та розкрадання бюджетних грошей та неякісні роботи фірмою без досвіду та працівників – мене з подачі звинувачують у роботі на будівельні компанії.

Отже, роблю усе вірно, якщо львів’яни за ГРОШІ проти мене розміщують замовні статті (позначка R означає, що за розміщення матеріалу заплатили). (https://goo.gl/Mkma9v).

Коли я пишу матеріал, то посилаюся на документи, факти, рішення тощо. Почитайте та відчуйте різницю.

Суть цього питання проста.

Невідомій львівській компанії ТОВ «Ві. Ай. Пі. Будівельна компанія», яку зареєстровано у лютому 2013 року у Пустомитах студенткою-стоматологом Роксоланою Трухан, віддають три підряди на суму 27 млн грн. Це при тому, що місцева компанія запропонувала вартість робіт по одному із об’єктів на 1 млн грн менше. Але львів’яни обіцяли виконати роботи за 50–55 днів. Тендер відбувся у липні 2016 року, на дворі вже травень 2017 року. Більша частина робіт навіть не розпочалася.

Більш детально про це написано в моїх статтях:

https://goo.gl/FyQGZz

https://goo.gl/Yc51gE

https://goo.gl/a41MxV

https://goo.gl/U2Pz6c

Не буду писати про зміст «заказухи» на мене, але однозначно можу сказати, що матеріал прийшов зі Львова. Адже у Житомирі знають, що місцевого багатія звати не «Ростислав» Розенблат, і моє прізвище пишеться також інакше. Про замовний матеріал, також свідчить те, що він був опублікований від імені неіснуючої громадської організації «Справедливий Житомир».

Шановні житомиряни, висновки робіть самі про те, хто і чому намагається дискредитувати мою діяльність. Я і надалі буду боротися за правду.

Якщо Вам відомі факти корупції або розкрадання бюджетних грошей чи майна, звертайтеся до мене, будемо разом відстоювати інтереси Житомира, якщо чиновники цього робити не хочуть.

Пишіть мені на пошту: mykola.cherednik@gmail.com

або у фейсбук: https://www.facebook.com/m.cherednik

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here