Home Місто Ілон Маск про Корольова: Він був одним з найкращих

Ілон Маск про Корольова: Він був одним з найкращих

893

114 років тому в Житомирі народився всесвітньо відомий конструктор – Сергій Корольов.

Засновник американської космічної компанії SpaceX Ілон Маск влітку минулого року поспілкувався з родичами українського конструктора Сергія Корольова, якого вважає одним з найкращих фахівців у цій галузі.

Про це він писав у Twitter.

"Я розмовляв з сім’єю Корольова сьогодні. Він був одним з найкращих", – написав Маск.

Він також додав прізвище конструктора українською та російською мовами: Корольов / Королёв.

Онук конструктора Андрій підтвердив російським ЗМІ факт розмови й розповів, що їхня сім’я запросила американського бізнесмена у Москву. Маск же, своєю чергою, запросив їх оглянути заводи SpaceX та побувати на одному з наступних запусків, щойно поновиться авіасполучення.

"Ми розмовляли 20 хвилин, у спілкуванні він приємна, дуже весела, дуже позитивна людина, ми багато сміялися. Він з величезною повагою ставиться до пам’яті мого дідуся, вважає його одним з великих інженерів і видатних людей свого часу", – розповів онук конструктора.

Читайте також: Корольов міг ходити у старому костюмі та одному пальто

Видатний український радянський учений у галузі ракетобудування та космонавтики, конструктор Сергій Павлович Корольов народився 30 грудня 1906 р. (12 січня 1907 р.) у Житомирі. Він вважається основоположником практичної космонавтики. Під його керівництвом було запущено першу міжконтинентальну балістичну ракету, перший штучний супутник Землі, здійснено перший політ людини в космос та вихід людини в космос.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here