Home Місто Імпортне паливо гальмують на Житомирській митниці за незрозумілою вказівкою?

Імпортне паливо гальмують на Житомирській митниці за незрозумілою вказівкою?

130

7 і 8 серпня на посту «Коростень» Житомирської митниці не було проведено митне оформлення партій бензинів з 24 цистерн, адресованих ТОВ «Західна нафтогазова компанія» та з 33 цистерн з ресурсом палива від ЗАТ «Білоруська нафтова компанія», передає Термінал.

По цих поставках митниця ініціювала відбір проб. У той же час імпортерам вдається оформити ввезення нафтопродуктів за тимчасовими деклараціями, так як база митниці не приймає подані декларації та не реєструє їх. Однак дизельне паливо оформлюється без проблем.

За неофіційними даними було отримано вказівку від керівництва Житомирської митниці не оформляти бензини на посту «Коростень». Причини подібного рішення невідомі.

Як повідомляють учасники ринку, сьогодні було оформлено ввезення імпортного бензину А95 (1 цистерна) по Коростеню і 30 цистерн бензину А95 по Львову.

У теж час в Міністерстві податків і зборів відзначили, що оформлення імпорту бензинів можна здійснити тільки безпосередньо на ПГИ. При цьому було отримано відмову на оформлення ресурсу від БНК, де ПГИ є вантажоодержувачем.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here