Головна Місто Інспектори ДАІ місяць перевірятимуть діяльнiсть пасажироперевізників

Інспектори ДАІ місяць перевірятимуть діяльнiсть пасажироперевізників

101
0

В Житомирській області, як і по всій Україні, тривають активні заходи, що проводяться працівниками Державтоінспекції щодо перевірки діяльності пасажироперевізників. Працівники ДАІ закликають їх дотримуватися транспортної дисципліни і суворо стежити за виконаннями її норм водіїв автобусів усіх форм власності.

Про це повідомляє УДАІ УМВС України в Житомирській області.

Безжальна статистика дорожнього травматизму на пасажирському транспорті змушує подивитися на ту ж ситуацію з іншого боку. У минулому році на автодорогах Житомирської області зареєстровано 15 аварій з вини водіїв пасажирського транспорту. У них загинуло 3 осіб, ще 29 отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості. У цьому році сталося 5 таких ДТП, на щастя, без фатальних наслідків.

Щоб вплинути на невблаганні цифри, за якими – здоров’я і життя як пасажирів, так і водіїв, українська Державтоінспекція ініціювала проведення активних заходів, які допоможуть своєчасно виявити і усунути причини, що найчастіше призводять до дорожньо-транспортних пригод.

– На автодорогах Житомирської області такі заходи тривають з 20 квітня по 20 травня, – розповідає заступник начальника УДАІ УМВС України в Житомирській області Ростислав Андрощук. – У першу чергу, працівниками підрозділів ДАІ області проводяться перевірки суб’єктів, які надають послуги з перевезення пасажирів. Особлива увага звертається на підготовку автотранспорту до перевезення пасажирів, організацію передрейсового контролю за технічним станом автобусів і на проведення щозмінного медичного огляду водіїв.

Крім того, інспектори ДАІ безпосередньо на автодорогах посилили контроль за дотриманням правил дорожнього руху водіями громадського транспорту. І в першу чергу в об’єктиві працівників ДАІ – дотримання водіями швидкісних режимів, вимог дорожніх знаків і розмітки, а також правил обгону, зупинок і стоянок.

Як повідомив Ростислав Андрощук, з початку проведення цих заходів працівниками ДАІ задокументовано 63 порушення правил дорожнього руху водіями пасажирського транспорту, у тому числі 18 – перевезення пасажирів понад установлену норму, 11 – управління технічно несправними транспортними засобами, 11– відхилення від визначеного маршруту руху. У результаті цих та інших порушень видано3 приписи керівникам організацій різних форм власності.Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here