Home Місто Інвестори з Данії хочуть побудувати на Житомирщині сонячну електростанцію

Інвестори з Данії хочуть побудувати на Житомирщині сонячну електростанцію

 Датська компанія «Better Energy» може стати першою, хто побудує сонячну електростанцію потужністю 19 МВт на Житомирщині.

 
На цьому наголосив голова ОДА Ігор Гундич сьогодні, 14 грудня, під час зустрічі з представниками Посольства Королівства Данії в Україні та компаніями «Better Energy» і «Tesla Energo LLC».
 
«Приємно, що інвестори готові вкладати кошти у нашу область, тому що це робочі місця, податки і розвиток. Я готовий іти назустріч у всіх питаннях, які будуть виникати, і максимально їх вирішувати, щоб якнайшвидше цей проект запрацював на території Житомирщини. Впевнений, що наша співпраця дасть гарний результат, і вже у 2018 році розпочнеться будівництво потужної сонячної електростанції у Бердичівському районі», – зазначив Ігор Гундич.
 
За його словами, у плані енергоефективності Житомирщина розвивається досить швидко.
 
«Про розвиток енергоефективності свідчить зацікавленість і бажання багатьох іноземних інвесторів брати участь у проектах будівництва сонячних електростанцій. Але якщо компанія "Better Energy" розпочне будівництво у 2018 році, як планує, то датчани будуть першими, хто поставить потужну сонячну електростанцію на Житомирщині», – наголосив голова ОДА.
 
Як повідомила заступник голови Місії Королівства Данії в Україні Єва Барльозе, співпраця з Україною на сьогодні є у пріоритеті Данії. «Ми дуже раді, що саме компанія "Better Energy" буде втілювати такий проект на Житомирщині, і сподіваємося, що він стане для неї потужним стартом в Україні», – зазначила вона.
 
Нагадаємо, Житомирщина – перша область в Україні, яка реалізує програму підтримки сонячних електростанцій.