Home Місто Італієць купив на базарі в Житомирі старовинну ікону і намагався вивезти її...

Італієць купив на базарі в Житомирі старовинну ікону і намагався вивезти її з країни

118

Італієць намагався вивезти з Києва старожитню ікону. Про це "Обозревателю" розповіли у прес-службі в Головного управління Міндоходів в Києві.

«Події сталося під час проведення митного контролю багажу пасажирам, що вилітають з Києва в італійський Бергамо», – говорять в прес-службі.

У валізі одного з пасажирів за допомогою рентген-апарату була виявлена ??металева ікона з ознаками старовини, що знаходилася серед речей.

«64-річний власник ікони розповів про те, що ікона була ним куплена на ринку в Житомирі. Свій вчинок він пояснив тим, що не знав особливостей вивезення предметів, виготовлених понад 50 років тому», – зазначають у прес-службі.

За даним фактом був складений протокол про порушення митних правил за ознаками ст. 471 Митного кодексу України. Як покарання стаття передбачає штрафні санкції і конфіскацію.

«Ікона була вилучена і на даний момент встановлюється її вартість та культурна цінність. Якщо ікона буде визнана культурною цінністю, то до Єдиного реєстру досудових розслідувань буде направлено повідомлення про кримінальне правопорушення», – говорять в прес-службі.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here