Home Місто Із 15 лютого навчальним закладам рекомендують перейти на дистанційне навчання

Із 15 лютого навчальним закладам рекомендують перейти на дистанційне навчання

240

Тиждень дистанційного навчання очікує житомирських школярів та учні ПТУ. Через сильні морози керівникам навчальних закладів рекомендують перейти на дистанційну форму навчання із 15 по 19 лютого включно.

Про це повідомила міська рада за підсумками засідання комісії з питань ТЕБ та НС:

«Через негоду з 15 до 19 лютого у Житомирській міській ОТГ керівникам закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти рекомендують перейти на дистанційну форму навчання».

Начальник управління з питань НС і ЦЗ населення міської ради Микола Дідіківський поінформував: «За даними житомирського обласного центру з гідрометеорології з 15 по 21 лютого передбачається суттєве зниженням температурних показників повітря до 20 градусів морозу».

«У зв’язку зі зниженням температури повітря, а головне для збереження здоров’я дітей рекомендуємо керівникам закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти розглянути питання щодо запровадження технологій дистанційного навчання з 15 по 19 лютого. Дошкільні навчальні заклади працюватимуть у звичному режимі», – наголосив Валентин Арендарчук, директор департаменту освіти міської ради.

У разі зміни температурних показників питання буде переглянуте в терміновому порядку на позачерговому засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС.

Нагадаємо, на наступному тижні в Житомирі очікується -25 морозу.

Читайте також: Житомирянка в Канаді розповіла, що школи працюють навіть при -43 морозу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here