Home Місто «Із нинішнім керівництвом міста жоден бюджет не буде виконуватись», – Неля Ковалюк

«Із нинішнім керівництвом міста жоден бюджет не буде виконуватись», – Неля Ковалюк

102

Виконавчий комітет Житомирської міської ради не працює належним чином, тому його потрібно змінити. У цьому переконана депутат від «Фронту змін» Неля Ковалюк. 

Вона не погоджується із тим, що опозиція зриває сесію і не хоче працювати, натомість запевняє, що працювати треба з людьми, які можуть і будуть виконувати свої обов’язки. Команда міського голови себе вичерпала, тому заміна заступників та членів виконавчого комітету – це першочергове завдання для депутатів.

Неля Ковалюк розповідає, що досі не використані більше 70 тисяч гривень на потреби людей із інвалідністю.

«Мені постійно обіцяють, що будуть використані 50 тисяч гривень на створення вільного доступу до помешкань, де проживають люди із інвалідністю. Ці кошти ми заклали у бюджет на сесії ще позаминулого 2011 року, але вони досі не засвоєні. Я щоразу нагадує про ці гроші, але усьому є межа. Так само не були засвоєні мої 20 тисяч гривень на депутатську діяльність. Я направила їх на облаштування доступу до будинку на Мануільського 13/2, де живуть люди із інвалідністю. Але і їх ніхто не використав і досі нічого не зробив. Як так можна працювати далі?», – розповідає Неля Ковалюк.

Також депутат звертає увагу на черги, які зараз є у державному реєстрі. Люди стоять там заради вирішення своїх проблем, але достукатись до чиновників не можуть. Усе це вказує на неспроможність нинішнього виконавчого комітету працювати і покращувати життя міста.

Блокування сесійної зали у першу чергу пов’язано із бажанням знайти відповідальних у тому, що відбувається у місті. Тому кадрові питання мають бути вирішеними у першу чергу – із тим керівництвом, яке сьогодні є у місті, жодна програма не буде виконуватись та реалізовуватись.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here