Home Місто Ізраїльська фірма очищатиме Житомирщину від небезпечних хімікатів

Ізраїльська фірма очищатиме Житомирщину від небезпечних хімікатів

154
До кінця року з нашої області збираються вивезти кількасот тонн небезпечних хімікатів. Зробить це ізраїльська фірма "С.І. Груп Консорт Лтд". Вона стала переможцем тендеру, проведеного міністерством екології та природних ресурсів України. 
 
 Згадана фірма проводитиме роботи "із забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення та знешкодження непридатних до використання пестицидів і тари від них у Житомирській і ще 15 областях України (Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Запорізькій, Кіровоградській, Луганській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській та  Чернігівській) та АР Крим. Ця інформація оприлюдена на сайті Мінприроди. 
 
Всього планується вивезти майже 9 тис. тонн і коштуватиме це майже 140 тис. грн. бюджетних коштів (без ПДВ). З Житомирщини вивезуть більше 720  тонн.
 
Фірма "С.І. Груп Консорт Лтд" вже була переможцем подібного тендеру по вивезенню непридатних для використання пестицидів з Київської, Львівської, Харківської та Донецької областей. За повідомленням прес-служби міністерства екології та природних ресурсів, ці роботи вже виконані. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here