Головна Місто Кабмін забере у Фірташа Іршанський комбінат

Кабмін забере у Фірташа Іршанський комбінат

128
0

Кабмін попередив ПрАТ «Кримський титан» про розірвання договорів оренди цілісних майнових комплексів «Іршанський державний гірничо-збагачувальний комбінат».

Про це повідомляє повідомляє capital.ua з посиланням на прес-службу Кабміну. Це «зупинить прихований процес приватизації» комбінатів, які забезпечують «Кримський титан» сировиною.

Нагадаємо, в 2012 році «Кримський титан» домовився з Фондом держмайна (ФДМ) про оренду Іршанського ГЗК і до вересня 2014 року.

Уряд Миколи Азарова розпорядженням № 846 від 9 жовтня 2013 вирішив створити на базі ЦВК Іршанського  комбінату, переданого в оренду ПрАТ «Кримський титан», публічне АТ для його подальшої приватизації, за умови, що розмір корпоративних прав держави у суспільствах перевищуватиме 50 % їх статутного капіталу.

«Кримський титан» (Армянськ) – провідний у Східній Європі виробник діоксиду титану, належить Дмитру Фірташу, чиї активи об’єднані в Group DF.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here