Home Місто Каналізаційний колапс на Покровській: житомирські комунальники знайшли вихід з ситуації (ВІДЕО)

Каналізаційний колапс на Покровській: житомирські комунальники знайшли вихід з ситуації (ВІДЕО)

866

Щоб розв’язати проблему з постійним затопленням вулиці Покровської комунальники планують розробити проєкт будівництва додаткової лінії зливової каналізації. Про це розповів заступник міського голови Сергій Кондратюк.

Розібратися з наболілим питанням по Покровській управлінню комунального господарства доручили депутати. Вони рекомендували комунальникам вивчити питання та порадитися з експертами для того, щоб зрозуміти де краще прокласти нові труби.

Річ у тому, що центральна труба діаметром 800 міліметрів, яка знаходиться на вулиці Покровській, не справляється з тим об’ємом води, який до неї потрапляє. А все через те, що в каналізацію врізані інші труби — діаметром 600 та 400 міліметрів. І таких труб 5 або 6. Саме через це вулицю Покровську постійно затоплює.

Саме тому житомирські комунальники мають намір встановити додаткову трубу ширшого діаметра і розвантажити центральну трубу зливової каналізації.

Втім, коли саме зроблять проєкт — невідомо. Як невідома й інформація про гроші, які доведеться на це виділити.

За словами Сергія Кондратюка, у міській раді попередньо вивчили два варіанти реалізації цього проєкту. 

«Тепер ми маємо проконсультуватися з проєктантами та отримати від них експертний висновок. Ми не хочемо збільшувати діаметр вже наявної труби. Натомість ми маємо намір збудувати ще одну мережу, яка розвантажить вулицю Покровську. Перший варіант — під’єднатися в наявний колектор діаметром 1000 міліметрів на вулиці Перемоги. Але для цього необхідно буде з’єднати цих два колектори додатковою лінією, яку будемо будувати. Другий варіант — будувати нову лінію по вулиці Грушевського аж до річки Кам’янки. Знову ж таки, про те, який має бути діаметр труби для зливової каналізації, мають вирахувати проєктанти», — пояснив заступник міського голови.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here