Home Місто Капсула з кров’ю Папи Римського Івана Павла ІІ відтепер зберігатиметься у Бердичеві

Капсула з кров\’ю Папи Римського Івана Павла ІІ відтепер зберігатиметься у Бердичеві

119

Капсула з кров’ю Папи Римського Івана Павла ІІ відтепер зберігатиметься у Національному Санктуаріум Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в місті Бердичеві.

Про це повідомляє Укрінформ.

Реліквію передав під час урочистості з нагоди свята Матері Божої Святого Скапулярія Папський нунцій в Україні, Його Високопреосвященство Архієпископ Томас Едвард Галліксон.

«Відтепер його (Івана Павла ІІ – авт.) присутність у нашій святині стане постійною», – зазначив, приймаючи релікварій з капсулою, архієпископ Києво-Житомирської дієцезії Петро Мальчук.

Під час святкової меси, яку відслужив митрополит Львівський, архієпископ Мечислав Мокшицький, цитувалася багато фрагментів з проповідей Івана Павла ІІ, якого минулого року Папа Римський Бенедикт XVI зарахував до лику Блаженних.

Наприкінці урочистого богослужіння тисячі віруючих з різних куточків України, Республіки Білорусь, Росії, Іспанії, Домініканської Республіки та Камеруну, які зібралися перед Санктуаріумом, отримали благословення цією реліквією. Найстаршому прочанинові, який пішки прийшов з Житомира, 83 роки; а 5-місячна Вікторія, яка прибула з батьками з Шепетівки, стала наймолодшою ??прочанка-2013.

До речі, із Житомира до Бердичеві ішло біля 50 чоловік.

Як повідомляло агентство 9 червня 2012-го костел-санктуарій Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у Бердичеві було урочисто відкрито після тривалих відновлювальних робіт і повторно освячено з нагоди 370-річного ювілею.

У той день святиня, яка є найбільшим марійним Санктуаріум у Східній Європі, була офіційно проголошена національною.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here