Home Місто Кілограм ртуті та двоє загиблих: в Коростені рятувальники відпрацювали ліквідацію умовної надзвичайної...

Кілограм ртуті та двоє загиблих: в Коростені рятувальники відпрацювали ліквідацію умовної надзвичайної ситуації

124

15 листопада комісія ДСНС України перевірила стан готовності Коростенської міської ланки єдиної державної системи цивільного захисту до реагування на можливі надзвичайні ситуації.

З цього приводу в міській раді відбулася робоча нарада щодо постановки основних завдань. Участь у ній взяли члени комісії ДСНС, особовий склад оперативно-рятувальної служби району, керівники районних та міських органів влади тощо.

Практичну частину з відпрацювання ліквідації умовної надзвичайної ситуації провели на базі Коростенського технологічного коледжу. Згідно тактичного задуму, до чергового міськвиконкому надійшло повідомлення про те, що у приміщенні закладу стався розлив близько 1кг ртуті, пари ртуті перевищують допустиму норму в 50 разів. На місці події виявлено тіла двох загиблих.

До місця виклику прибуло 3 відділення вогнеборців, три екіпажі служби швидкої допомоги, співробітники Національної поліції, мобільна оперативна група міської ради, санітарно-епідеміологічної станції та комунальної установи «Служба охорони громадського порядку м. Коростень «Яструб»».

Рятувальники винесли загиблих, провели обстеження установи з метою проведення евакуації та надання допомоги у випадку виявлення потерпілих. Ще одна ланка фахівців ДСНС здійснила заходи з демеркуризації ртуті, яку було передано працівникам поліції для вирішення органами місцевої влади питання щодо подальшої  її утилізації.

Правоохоронці забезпечили громадський порядок, охорону по периметру місця надзвичайної події та регулювання руху транспорту. Загалом до навчань було залучено 36 чоловік персоналу служб цивільного захисту міста та 10 одиниць техніки.

Організаційні питання щодо ліквідації зазначеної надзвичайної ситуації вирішувалася на засіданні міської комісії з питань ТЕБ та НС.

Також упродовж дня членами комісії було перевірено діяльність органів виконавчої влади міста і району в частині виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної і пожежної безпеки, цивільного захисту. Також з метою покращення організаційної роботи, фахівці ДСНС надали відповідну методичну допомогу.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here