Home Місто Кінологи Житомирського прикордонного загону поділились професійними навиками з військовослужбовцями ССО

Кінологи Житомирського прикордонного загону поділились професійними навиками з військовослужбовцями ССО

223

Нещодавно на базі полігону військової частин А 7227 пройшли курси виживання з супутньою підготовкою інструкторського складу 142-го навчально-тренувального центру Сил спеціальних операції ЗС України. До проведення занять, в рамках взаємодії, було залучено інспекторів-кінологів Житомирського прикордонного загону зі службовими собаками.

Навчання спецпризначенців прикордонники розпочали з теоретичної підготовки. Інструктори розповідали про основні ази кінології, використання «чотирилапих» в різних умовах оперативно-службової діяльності, залежність їх роботи від зовнішніх факторів таких як: пори року, погодніх умови тощо. Особливий акцент було зроблено на застосуванні собак в умовах бойових діях, ліквідації їх наслідків, служби на блокпостах та пунктах контролю.

В ході підготовки охоронці кордону продемонстрували навчальні фільми: «Тактика використання службових собак по пошуку осіб по запаховому сліду», «Основні поняття про теорію зооінженерії та зоології», «Поняття та теорія дисципліни «Одорологія» та практично продемонстрували роботу «друзів своїх менших» при огляді транспортних засобів, виявлені вибухівки та наркотичних речовин, розшуку зниклих осіб, затриманні злочинців. Службові собаки в повному обсязі проявляли свої навики та вміння діяти в різних умовах.

Особливо цікавими виявились заняття щодо знешкодження військовослужбовцями собак та диких тварин в ході проведення бойових операцій та порядку обману і збиття службових собак зі сліду в разі переслідування груп які переховуються.

Головна ціль, яка ставилась була досягнута. Обмін досвідом пройшов успішно.

По завершенню курсів військовослужбовці навчально-тренувального центру подякували прикордонникам за науку та висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here