Home Місто Пензлик тримаю в зубах: житомирянин малює картини, аби заробити кошти на реабілітацію

Пензлик тримаю в зубах: житомирянин малює картини, аби заробити кошти на реабілітацію

651

22-річний Максим Калінчук із Житомира востаннє міг ходити чотири роки тому. У січні 2015 року отримав тяжку травму шийного хребця. Лікарі дають надію, що хлопець зможе одужати. Але потрібна постійна реабілітація. Вартість курсу лікування становить від 50 до 150 тис грн.

"Я працював оператором атракціонів у батутному комплексі центру "Острів розваг". Було дуже багато дітей. Просили показати подвійне сальто вперед. Я зробив і відстрибнув у спеціальну яму з поролоновими кубиками. Вони розсунулися. Я вдарився головою о бетонну підлогу. Хоч там мав бути поролон. Я був без свідомості. Коли отямився, не відчував ні рук, ні ніг. Зрозумів, що паралізувало.

Від удару в мене зруйнувався 4-й шийний хребець. Операцію зробили наступного дня. Лікар думав, що не перенесу, помру на операційному столі. Я два тижні провів у реанімації й 5 місяців у нейрохірургії.

Усі ці роки батьки возять у реабілітаційні центри. Удома займаюся з реабілітологом. Година коштує 300 гривень. Розробляю ноги на спеціальному тренажері. Але цей не дуже хороший. Потрібен такий, який імітує ходьбу. Саморобний коштує 10 тисяч гривень, а професійний — 250 тисяч. Мені дуже важливо навчитися піднімати себе вертикально. Сидіти поки що сам не можу. Частково почав рухати правою рукою. Лівою поки що ледь-ледь ворушу. Хоч кінцівок не відчуваю, але всередині є постійний біль.

Почав малювати картини, щоб заробляти собі на лікування. Кісточку тримаю в зубах. Приймаю замовлення. Але звертаюся й до небайдужих людей. Я не хочу здаватися, буду боротися до кінця. Тому прошу допомогти мені на лікування й реабілітацію", — розповідає Gazeta.ua Максим.

За Максимом доглядає мати. Батько працює газоелектрозварником. Мають ще двох дітей.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку: 4149 4978 3995 2241 (Калінчук Максим Русланович).

Його контакти для замовлення картин: 0 (63) 633 69 95.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100017239416118

https://www.instagram.com/makslinch/.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here