Home Місто Київ увійшов до п’ятірки європейських міст з найдорожчими готелями

Київ увійшов до п\’ятірки європейських міст з найдорожчими готелями

87
У першій п’ятірці рейтингу міст Європи з найвищою вартістю проживання в готелях опинився Київ. Перше місце посіла Москва.
 
Про це свідчить дослідження служби резервування Hotel.info, повідомляє Gazeta.ua.
 
У Москві, яка за чисельністю населення з великим відривом випереджає всі інші столиці, ціни на готелі в останній місяць осені виросли на 8,35%, досягнувши 7,684 тис. рублів, після чого московські готелі стали найдорожчими в Європі.
 
На другому місці в рейтингу опинився норвезький Осло.
 
"В Осло постояльцям готелів теж доведеться викласти помітно більше грошей. Тут власники готелів вимагали за номер 7,145 тис. рублів, що на 5,96% більше, ніж у цей же місяць минулого року", – йдеться в доповіді.
 
Також у першій п’ятірці європейських міст списку опинилися Лондон, Стокгольм і Київ.
 
У базу даних сайту включено більше 210 тисяч готелів по всьому світу. Ціни за перебування в готелі наводяться в доповіді в рублевому еквіваленті. Підсумки дослідження були підведені в січні і опубліковані напередодні.
 
Експерти також підрахували, в яких містах в інших частинах світу розташовані найдорожчі готелі.
 
"Нью-Йорк – дуже дороге місце. З листопада минулого року ціни на готельний номер виросли на 7,57% – до 8,736 тис. рублів. Також і в інших столицях Європи спостерігалося зростання цін – від помірного до значного", – зазначили укладачі рейтингу.
 
У першу п’ятірку крім Нью-Йорка увійшли також Токіо, Ріо-де-Жанейро, Сінгапур і Гонконг.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here