Home Місто Київський театр юного глядача на Липках вдруге завітає в Житомир

Київський театр юного глядача на Липках вдруге завітає в Житомир

163
В Житомирський театр 23 жовтня приїде колектив Київського академічного театру юного глядача на Липках

Чарівні сабінянки

о 19-00 год.

У виставі «Чарівні сабінянки» за п’єсою  Леоніда Андрєєва не вщухають пристрасті. Сильні, дужі, непереможні воїни щойно заснували Рим, але залишилися самотніми. Поруч живуть сабінянки: молоді, граційні та звабливі.  Але вони одружені! Отже, римляни наважуються на викрадення.

Що з цього вийде? Драма? Трагедія? Чи навпаки – комедія? Хто отримає перемогу — вельми  розумні греки чи безстрашні римляни. Зрештою… кому належатимуть  серця чарівних сабінянок.

О восьмій на ковчезі

о 13-30 год (для юних глядачів віком від 9 до 14 років)

Як відомо з біблійної історії, на Ноєв ковчег можуть потрапити лише              « кожної тварі  по парі». Але нерозлучних друзів-пінгвінів троє. Як бути? Чи можуть пінгвіни піти проти Божої волі і врятуватися?

Зрештою, вони  таки опиняються  на ковчезі, де  потрапляють у смішні ситуації.  Непосидющі та беззахисні, стомлені  друзі сумують, мріючи про щасливе життя у рідній Антарктиді.

Ти  особливий

о 10-00 год. (для юних глядачів віком від 3 років до 9 років

Добрий Майстер створив усіх мешканців казкової країни  однаково прекрасними, але  нахабна  Клякса підштовхує їх бути злими  й  знущатися один  з одного. Тут  «начебто» хороших нагороджують зірочками, а «начебто» поганих – обліплюють кляксами. Хлопчик  Панчінелло увесь у плямах,  засмучений, що з ним ніхто не товаришує.  Люсі розуміє, що ця гра погана, тому  не бере в ній участі і не радить  Панчінелло.  Лише  Майстер зумів усе залагодити, пояснивши, що кожна людина чимось вирізняється, що вона  неповторна і гідна любові.   Добро перемагає зло і в кожному серці запалюється  зірочка.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here