Головна Місто Кізін хоче, щоб транспортом та інфраструктурою в області займався вінничанин Олександр Красноштан

Кізін хоче, щоб транспортом та інфраструктурою в області займався вінничанин Олександр Красноштан

116
0

У Житомирі 4 липня відбулися громадські обговорення кандидатур на посаду директора департаменту промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації.

Голова облдержадміністрації Сидір Кізін представив автоперевізникам області кандидата на зазначену посаду – Олександра Красноштана, повідомляє прес-служба ОДА.

Пан Олександр наголосив на тому, що департамент займається не тільки розвитком інфраструктури. Транспорт – це лише 5 частина діяльності департаменту. Решта – це промисловість, зокрема видобувна.

До цих питань потрібно підходити в комплексі. Особливої уваги на сьогодні в такий складний час для держави потребує питання енергетики. Промисловість, інфраструктура та енергетика – основні напрямки роботи.

Спілкуючись із журналістами, Сидір Кізін наголосив, що представлений громаді кандидат на посаду директора департаменту промисловості, розвитку інфраструктури та туризму є досвідченим та кваліфікованим фахівцем, має свіже бачення та нові підходи до роботи.


 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here