Головна Місто Кізін провів виховну годину для житомирських учнів

Кізін провів виховну годину для житомирських учнів

108
0

Напередодні Дня 9 травня у школах Житомира проводять уроки історії на тему Другої світової війни.

Так, 6 травня до Житомирської міської гімназії №23 на виховну годину, присвячену вшануванню пам’яті загиблих у роки Другої світової війни, завітав голова облдержадміністрації Сидір Кізін. Сидір Васильович є випускником школи № 23 м. Житомира.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Очільник області поділився власними спогадами про роки навчання у рідній школі з сьогоднішніми учнями, зробив невеликий екскурс в історію створення української повстанської армії, героїчних вчинків українців під час Другої світової війни, наголосив на складних викликах сьогодення щодо суспільно-політичної ситуації в країні.

«Колись ми вже вибороли незалежність для своєї країни, сьогодні ж перед нами стоять cерйозні виклики. Події на Майдані – це боротьба за незалежність. Ми повинні пам’ятати уроки історії, вивчати їх. Для України надзвичайно важлива національна свідомість», – сказав Сидір Кізін.

Готуючись до тематичного уроку, учні підготували приклади справжніх патріотів та героїв України, які допомогли здобути перемогу у Другій світовій війні. Адже війна була одна, а пам’ять про неї різна. Тому школярі проілюстрували історичними фактами український вимір Другої світової війни.

«У Другій світовій війні наш народ постраждав чи не найбільше. Після перемоги Україна не отримала жодних преференцій, навпаки радянська влада влаштувала штучний голодомор, мільйони українців виселила до Сибіру. Цю історію ми повинні ретельно вивчати і пам’ятати, щоб уникнути помилок у майбутньому», – наголосив Сидір Кізін.

Голова облдержадмінітсрації подарував книжки для учнів Житомирської міської гуманітарної гімназії № 23, серед яких «Холодний яр» Юрія Горліса-Горського, «Залишенець» Василя Шкляра та підручники з історії для старших класів.

«Друга світова війна пройшлася по кожній українській родині, по всій Україні. Трагедія у душах людей залишається й досі. Наші батьки та діди довели, що наша держава єдина і маємо її берегти попри все. Мир дається дуже нелегко, тому ми повинні пам’ятати цей урок історії», – зазначила заступник директора з науково-методичної роботи Житомирської міської гуманітарної гімназії № 23 Валентина Гуменюк.Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here